رئیس جمهور به داد معلمان و کارگران برسد

نماینده مردم لارستان در مجلس یازدهم بیان کرد: رئیس جمهور به داد معلمان و کارگران برسند، با توجه به قانون بیمه کارگران ساختمانی در مجلس امیدواریم همه کارگران ساختمانی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.
رئیس جمهور به داد معلمان و کارگران برسد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین حسین زاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: عاشورا یعنی ایستادگی در برابر ظلم و ستم و همراهی با ولایت و انقلاب ما مدیون همه شهدا به ویژه شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم و حریم اهل بیت (ع) است و سران فتنه، دشمن نظام و انقلاب ما هستند و جایگاهی در بین مردم ندارند.

نماینده مردم لارستان و خنج و گراش و اوز در مجلس یازدهم افزود: از رئیس جمهور مردمی بابت سفرهای استانی تشکر می کنم و خواهشمندیم به داد معلمان و کارگران برسند، با توجه به قانون بیمه کارگران ساختمانی در مجلس امیدواریم همه کارگران ساختمانی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

دیگران چه می خوانند:

وی ادامه داد: از هلال احمر در بحث امدادرسانی سیل تشکر می کنیم و خواهشمندیم دولت نسبت به پرداخت بیمه و خسارت های کشاورزان، دامداران و کسبه اقدام کند. همچنین از رئیس سازمان برنامه و بودجه خواهشمندیم بررسی کنند و ببینند کدامین شهرستان برای ارتباط با بخش مرکزی خود از دو شهرستان دیگر عبور می کند و چرا جاده چک چک آن هم 17 کیلومتر از 34 کیلومتر آن با مخالفت مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس مواجه می شود.

حسین زاده در تذکرات پایانی خود خطاب به استاندار فارس گفت: از ایشان می خواهم نسبت به تعیین محدوده جغرافیایی دو شهرستان لار و گراش ورود کرده و یکبار برای همیشه به این اختلاف پایان دهد و باعث وحدت و همدلی مردم جنوب فارس شود و از وزیر راه و سازمان هواپیمایی خواهشمندم هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی کارگوی فرودگاه لارستان و برقراری پرواز از لارستان به عتبات عالیات اقدام نماید و از وزیر آموزش و پرورش نیز انتظار داریم نسبت به اجرای رتبه بندی معلمان و توجه به مطالبات این قشر اقدام نماید./

پایان پیام

رئیس جمهور به داد معلمان و کارگران برسد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟