ضعف در زیرساخت حوزه راه خسارت سیل الیگودرز را چندین برابر کرد

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده ترین مشکل در شهرستان الیگودرز ضعف زیرساخت ها در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای بوده که باعث شده تا خسارت های سیل چندین برابر شود.
ضعف در زیرساخت حوزه راه خسارت سیل الیگودرز را چندین برابر کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد خدابخشی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 9 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تقدیر و تشکر از وزیر کشور، مسئولین ستاد بحران، استانداری، هلال احمر و همه کسانی که در سیل الیگودرز کمک کرده اند، گفت: عمده ترین مشکل در شهرستان الیگودرز ضعف زیرساخت ها در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای بوده که باعث شده تا خسارت های سیل چندین برابر شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس ادامه داد: از رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان امور استخدامی درخواست دارم تا هرچه سریع تر مصوبه سفر رئیس جمهور به استان لرستان در خصوص ارتقای اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان الیگودرز را اجرایی کنند.

دیگران چه می خوانند:

وی ادامه داد: از وزرای جهاد کشاورزی، نیرو، راه و شهرسازی و تمام دستگاه های خدمت رسان درخواست دارم شخصا و یا با اعزام نمایندگانی به محل وقوع سیل در شهرستان الیگودرز اقدامات لازم در خصوص جبران خسارت های وارده به زیرساخت ها را انجام دهند./

پایان پیام

ضعف در زیرساخت حوزه راه خسارت سیل الیگودرز را چندین برابر کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟