لزوم تشکیل کمیسیون پزشکی مستقل برای ۵ شهرستان جنوب کرمان به مرکزیت کهنوج

نماینده مردم کهنوج در مجلس خواستار تشکیل کمیسیون پزشکی مستقل برای تعیین درصد جانبازی برای ۵ شهرستان جنوب کرمان به مرکزیت کهنوج شد.
لزوم تشکیل کمیسیون پزشکی مستقل برای ۵ شهرستان جنوب کرمان به مرکزیت کهنوج

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منصور شکرالهی در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه، یکم خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: با توجه به کثرت جانبازان در 5 شهرستان جنوبی استان و مشکل تردد و بعد مسافت از جنوب استان تا مرکز آن از رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظار دارم کمیسیون پزشکی مستقل برای تعیین درصد جانبازی برای 5 شهرستان جنوب کرمان به مرکزیت کهنوج بزرگ ایجاد شود.

مردم مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آقای قاضی‌زاده رسیدگی به مشکلات جانبازان و رسیدگی به همه مشکلات ایثارگران و افراد جان برکف و فداکار با اولویت ویژه را در دستور کار قرار دهد.

دیگران چه می خوانند:

شکرالهی از وزیر کشور خواست تا تسریع در اعلام شهرستان شدن جازموریان را در دستور کار قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم مطرح کرد: از استاندار انقلابی، جهادی و جانباز تشکر می‌کنم که در اولین سفر استانی ضمن بازدید میدانی و مشاهده مشکلات محرومیت‌های منطقه قول مساعد در رفع مشکلات داده است.

مردم مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: استفاده از قابلیت‌های بخش کشاورزی و فعال کردن بیش از پیش سرمایه‌گذاران و حمایت از آنها و کوتاه کردن مسیر تولید و مصرف ، قطع دست دلالان و واسطه‌ها در جهت رونق اقتصادی جنوب کرمان را تقاضا دارم که ان‌شاء الله شکوفایی منطقه را به اتفاق شاهد خواهیم بود./

پایان پیام

لزوم تشکیل کمیسیون پزشکی مستقل برای ۵ شهرستان جنوب کرمان به مرکزیت کهنوج

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟