مأموریت مجلس به کمیسیون اجتماعی برای پیگیری رفع مشکل ثبت‌نام جاماندگان یارانه‌بگیر در سامانه رفاه

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اجتماعی مجلس مأموریت داد تا با برگزاری جلساتی با مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکل ثبت‌نام جاماندگان یارانه‌بگیر در سامانه رفاه را پیگیری کند.
مأموریت مجلس به کمیسیون اجتماعی برای پیگیری رفع مشکل ثبت‌نام جاماندگان یارانه‌بگیر در سامانه رفاه
علی نیکزاد صحن

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، علی حدادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: نکته بسیار مهمی که در شرایط کنونی در سطح جامعه نگرانی ایجاد  کرده است، وضعیت جامانده‌های یارانه‌بگیر است چرا که اعلام شد سامانه‌ رفاه به منظور ثبت‌نام این افراد باز شده است اما از روز گذشته تاکنون پیام‌های زیادی دریافت کردیم که افراد نمی‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این اقدام ارزشمندی است که در راستای اصلاح ساختار نظام اقتصادی اتفاق می‌افتد اما اکثر جاماندگان یارانه‌بگیر که نمی‌توانند در سامانه رفاه ثبت‌نام کنند از جمله دهک‌هایی هستند که یارانه شامل آنها می‌شود بنابراین لازم است در این رابطه تذکر داده شود تا با اصلاح مشکل ایجاد شده مردم بتوانند در سامانه رفاه ثبت‌نام کنند.

دیگران چه می خوانند:

علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده خطاب به نمایندگان دولت حاضر در نشست افزود: این حرف درست و دقیقی است بنابراین هم کمیسیون اجتماعی مجلس و هم نمایندگان دولت آقایان حسینی و ادیانی به این موضوع عنایت داشته باشید تا به گونه‌ای عمل شود که شیرینی این کار به تلخی تبدیل نشود.

وی یادآور شد: تعدادی از دریافت یارانه جا مانده‌اند و این در حالی است که سامانه رفاه که باید در آن ثبت‌نام کنند درست عمل نمی‌کند بنابراین نیاز است در این رابطه تذکر جدی دهید بنابراین از آقای ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی می خواهیم که در این رابطه جلساتی را با مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کند./

پایان پیام

مأموریت مجلس به کمیسیون اجتماعی برای پیگیری رفع مشکل ثبت‌نام جاماندگان یارانه‌بگیر در سامانه رفاه

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟