دولت از اخذ تصمیمات عجولانه و تورم زا اجتناب کند

نماینده مردم لامرد در مجلس گفت: دولت باید دقت مضاعف کند و از اخذ هرگونه تصمیمات عجولانه که منجر به گرانی و هرج و مرج می شود، خودداری نماید.
دولت از اخذ تصمیمات عجولانه و تورم زا اجتناب کند
موسی موسوی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدموسی موسوی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی خود گفت: این روزها متعلق به کارگران و معلمان است، ضمن عرض تبریک به این دو بال توسعه و پیشرفت از دولت انتظار داریم این دو قشر را بیش از این مورد توجه قرار دهند.  

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درست است که دولت قبل سنگی را در چاه انداخته و مدیران گرفتار خارج کردن آن هستند و جراحی اقتصادی لازم و ضروری می باشد، اما دولت باید دقت مضاعف کند و از اخذ هرگونه تصمیمات عجولانه که منجر به گرانی و هرج و مرج می شود، خودداری نماید.

دیگران چه می خوانند:

وی با اشاره به اینکه نسبت به اجرایی کردن این طرح قبل از فراهم کردن زیرساخت های لازم هشدار جدی می دهد، ادامه داد: همه ما فرمایشات مقام معظم رهبری را شنیدیم، ایشان دیگر باید به چه زبانی نارضایتی خود را از خودروسازان اعلام کنند؟ مافیای خودرو چه میزان قدرت دارد که کماکان از مصوبه واردات خودرو جلوگیری می کند؟ هر چه زودتر باید واردات خودرو آزاد شود تا تولیدکنندگان داخلی نسبت به افزایش کیفیت محصولات اقدام کنند./

پایان پیام

دولت از اخذ تصمیمات عجولانه و تورم زا اجتناب کند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟