مسئولان اجرایی نسبت به جبران خسارت سیل اخیر روستاهای اردکان اقدام کنند

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه مسئولان اجرایی باید هرچه سریع تر نسبت به جبران خسارت بارندگی شدید و سیل اخیر اقدام کنند، گفت: این سیل بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان خسارت بر مناطق سیل زده وارد کرده است.
مسئولان اجرایی نسبت به جبران خسارت سیل اخیر روستاهای اردکان اقدام کنند
محمدرضا دشتی اردکانی در نطق میان دستور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا دشتی اردکانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: متاسفانه در بارندگی و سیل اخیر حدود 100 میلیارد تومان به زیرساخت ها و اموال روستاییان شهرستان اردکان آسیب وارد شد، برهمین مبنا مسئولان اجرایی باید هرچه سریع تر نسبت به برآورد جبران خسارت وارده به مردم اقدام کنند.

نماینده مردم اردکان در مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش نیز، گفت: متاسفانه شاهد کم لطفی به قشر خدمتگزاران در بدنه آموزش و پرورش هستیم. این عزیزان نه در رتبه بندی و نه در همسان سازی حقوق دیده نشده اند و همچنین مدرک دیپلم به بالاتر آن ها نیز در افزایش حقوق ها لحاظ نمی شود. این عزیزان به عنوان نخستین کسانی که درب مدرسه را باز می کنند و پایان روز آخرین فردی هستند که از مدرسه خارج می شوند و به عنوان امین فرزندان ما هستند با پایه حقوق بسیار پایین زندگی خود را می گذرانند.

دیگران چه می خوانند:

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی نیز، گفت: راه ارتباطی حاجی آباد، بیاضه و رباط پشت بادام هر روز با حوادث بسیاری مواجه است./

پایان پیام

مسئولان اجرایی نسبت به جبران خسارت سیل اخیر روستاهای اردکان اقدام کنند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟