سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس با انتقاد از گرانی کالاهای اساسی از جمله نان، روغن و ماکارونی گفت: سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد.
سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد
کمال حسین پور در نطق میان دستور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال حسین پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 18 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: موج های متعدد گرانی نفس مردم کشور را بریده و گرانی مسکن بیداد کرده و افزایش افسارگسیخته اجاره بها مستاجران را مستأصل و بسیاری از آنها را روانه حاشیه شهرها کرده است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کالاهای اساسی از جمله ماکارونی، نان و روغن به عنوان خوراک طبقه پایین جامعه کمیاب و نایاب شده و یا با چند برابر قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد، افزود: مسئولان دولتی کجا هستند و چه اقدامی می کنند؟ دولت به این موضوع توجه کند که مجوز حذف ارز ترجیحی مجوزی مشروط بوده است. مردم از این گرانی های افسارگسیخته در رنج و سختی هستند و از وعده و وعید خسته شده اند.

دیگران چه می خوانند:

وی با بیان اینکه مردم فقیر هر روز فقیرتر شده و سفره های آنها کوچکتر می شود، اظهار کرد: بسیاری از خانواده ها به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی در معرض آسیب جدی قرار گرفته اند، وضعیت فعلی کنترل قیمت ها به هیچ وجه قابل قبول نیست. این وضعیت در شأن دولت و مجلس نبوده، لذا به مسئولان دولتی تذکر می دهم که هر چه سریعتر به این موضوع ورود کنند، چرا که سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد./

پایان پیام

سفره های مردم تحمل موج گرانی تورم را ندارد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟