حمله راکتی و انفجار مهیب در مقر حشدالشعبی در بصره + فیلم

رسانه عراقی مدعی شد که ۱۴ فروند راکت کاتیوشا به نزدیکی مجموعه کاخ‌های ریاست‌ جمهوری در بصره برخورد کردند. الحشدالشعبی در حال مقابله با حمله تروریستی است. حداقل ۱۲ نفر در جریان حملات تروریست‌ها کشته یا زخمی شدند.
حمله راکتی و انفجار مهیب در مقر حشدالشعبی در بصره + فیلم

رسانه‌های عراقی بامداد سه‌شنبه خبر دادند که 3 انفجار شهر بصره در جنوب این کشور را را لرزاند.

طبق گزارش‌ها، این انفجارها مقر سازمان «الحشد الشعبی» در بصره را هدف گرفته و پس از آن صدای تیراندازی متناوب از سمت شهرک «التنومه» شنیده شد.

دیگران چه می خوانند:

کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» گزارش داد: «8 فروند راکت کاتیوشا به نزدیکی مجموعه کاخ‌های ریاست جمهوری در بصره برخورد کردند. الحشد الشعبی در حال مقابله با حمله تروریستی باندهای مسلح به مجموعه کاخ‌های ریاست جمهوری است».

 
 

 

این رسانه عراقی ضمن اشاره به برخورد 4 فروند راکت کاتیوشا به منطقه التنومه در بصره، به نقل از منبع امنیتی نوشت: «بمب‌گذاری در بصره، بار دیگر مقر الحشد الشعبی را هدف قرار داد».

 
 

 

صابرین نیوز با بیان اینکه تعداد راکت‌های کاتیوشای شلیک‌شده به سمت مجموعه کاخ‌های ریاست‌جمهوری بصره به 14 فروند رسیده، خبر داد: «حداقل 12 نفر در جریان حملات تروریست‌ها کشته یا زخمی شدند».

 
 

 

 
این رسانه عراقی دقایقی بعد گزارش داد که الحشد الشعبی حمله اشرار مسلح به منطقه التنومه را دفع کرده و این افراد مجبور به عقب‌نشینی شدند.

حمله راکتی و انفجار مهیب در مقر حشدالشعبی در بصره + فیلم

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟