خواننده پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

​امین‌الله رشیدی ـ آهنگساز و خواننده پیشکسوت ـ به علت ابتلاء به کرونا در بیمارستان بستری شد.
خواننده پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

روشنک رشیدی برادرزاده امین‌الله رشیدی طی گفت‌وگویی خبر داد که عمویش در بیمارستان بانک ملی بستری شده است.

ایسنا نوشت؛ او ادامه داد: 20 روز بود که عمویم به علت درگیری ریوی در خانه بستری بود و پیشتر هم خودشان ناراحتی ریوی داشتند. از آنجا که الان هر کسی سرماخوردگی هم داشته باشد، می‌گویند کروناست، دکتر به علت کهولت سنی ترجیح داد که عمویم در بیمارستان بستری شوند که بیشتر مراقب او باشند.

دیگران چه می خوانند:

رشیدی افزود: ایشان اکنون در بخش کرونا بستری شده‌اند و به ما هم اجازه دیدار نمی‌دهند و تنها از طریق تلفن اتاقشان می‌توانیم با هم ارتباط داشته باشیم. هنوز مشخص نیست چه زمانی ترخیص شوند و خوشبختانه فعلا وضعیتشان در حالت ثبات قرار دارند.

امین‌الله رشیدی که سال‌ها از فضای موسیقی دور مانده بود، پیشتر طی مصاحبه‌ای بیان کرده بود: «من از دوره جوانی تا امروز از خودم مراقبت کرده‌ام و احساس یک جوان 35ساله را دارم. دوست دارم تا 100سالگی برای مردم بخوانم اما مافیای موسیقی امثال مرا پس می‌زند. دست‌های پشت‌پرده هر روز یک خواننده جدید معرفی می‌کنند اما صدای آنها در ذهن مردم نمی‌ماند. کجاست آن تصنیف‌هایی که در سال‌های دور ساخته می‌شد و هر شنونده‌ای را به خدا نزدیک می‌کرد.»

امین‌الله رشیدی (زادهٔ 4 اردیبهشت 1304) خواننده و آهنگساز ایرانی است. آهنگسازی و خوانندگی رشیدی در رادیو ایران از سال 1327 آغاز شد و در مدت فعالیت مستمرش در حوزه موسیقی بیش از 120 آهنگ ساخته‌ است.

جان جهان، افسانه، گل افشان، جلوه عشق و اشک سپیده از جمله آثار مشهور این هنرمند هستند.

خواننده پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟