بذرپاش با رای اعتماد مجلس به ساختمان دادمان رفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مهرداد بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رای اعتماد داده و بذرپاش را به ساختمان دادمان فرستادند.
بذرپاش با رای اعتماد مجلس به ساختمان دادمان رفت

 در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه - 16 آذر- مجلس شورای اسلامی، پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان، رای اعتماد به مهرداد بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به رای وکلای ملت گذاشته شد.

ایرنا نوشت: وکلای ملت با 187 رای موافق، 100 رای مخالف، رای ممتنع از مجموع نماینده حاضر در مجلس رای وکلای ملت را برای مدیریت وزارت راه و شهرسازی جلب کرد.

دیگران چه می خوانند:

 نامه رسمی معرفی بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی روز یکشنبه در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.

مهرداد بذرپاش متولد 1359 در تهران است که در سال 1377 در رشته مهندسی صنایع، گرایش تولید صنعتی در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته و در سال 1382 فارغ‌التحصیل و دوره کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رساند. وی دکتری تخصصی خود را در رشته مدیریت تکنولوژی در دانشگاه علامه طباطبایی گذرانده است.

بذرپاش اکنون رییس دیوان محاسبات کشور است، پیش از این صاحب امتیاز و مدیرمسوولی روزنامه وطن امروز، نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی، قائم‌مقام بنیاد تعاون سپاه، معاون اجتماعی و امور استان‌های ستاد اجرایی فرمان امام، رییس هیات مدیره بنیاد اجتماعی احسان، مدیرعامل شرکت توسعه صنعت و معدن تدبیر، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان ملی جوانان، مدیرعامل سایپا، مدیرعامل پارس خودرو و مشاور اجتماعی رییس‌جمهور از دیگر مسوولیت‌هایی است که بر عهده داشته است.

پیش از این در دولت سیزدهم، رستم قاسمی تصدی وزارت راه و شهرسازی را بر عهده داشت که به دلیل بیماری در روزهای اخیر از سمت خود کناره گیری کرد.

بذرپاش با رای اعتماد مجلس به ساختمان دادمان رفت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟