اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا تعیین شدند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا و اعضای ناظر این کمیسیون در مجامع، هیات‌ها و شوراها در نشست امروز کمیسیون اجتماعی خبر داد.
اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا تعیین شدند

حسن لطفی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار امروز(یکشنبه 9 مرداد ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا مشخص شدند.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: انتخاب اعضای ناظر کمیسیون اجتماعی در مجامع، هیات‌ها و شوراها در راستای اجرای ماده 216 قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و تعیین و جابجایی روسای کمیته‌های تخصصی این کمیسیون از دیگر موضوعاتی بود که در دستورکار نشست امروز قرار داشت.

دیگران چه می خوانند:

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در این راستا تعدادی از اعضای کمیسیون به عنوان عضو ناظر در شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی، شورای حقوق و دستمزد، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی، شورای عالی سلامت و امنیت غذایی، ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، هیات عالی گزینش، شورای عالی اداری و شورای عالی بیمه انتخاب شدند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اسامی نمایندگانی که به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا و عضو ناظر این کمیسیون در مجامع، هیات‌ها و شوراهای فوق‌الذکر انتخاب شدند به صحن علنی ارسال خواهد شد./

پایان پیام

اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد تامین اجتماعی و شرکت‌های شستا تعیین شدند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟