سوگلی ایران خودرو ارزان شد

بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۱ کاهش ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده و به ۴۴۱ میلیون تومان رسیده است.
سوگلی ایران خودرو ارزان شد

روند بازار خودرو حاکی از آن است که معامله‌گران به انتظار نتیجه مذاکرات وین نشسته‌اند.

به نقل از خبر آنلاین، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه دیروز از عزیمت هیات مذاکره‌کننده کشورمان به وین جهت ادامه مذاکرات هسته‌ای خبر داد.

دیگران چه می خوانند:

وی در این رابطه گفت: در این دور از گفتگو‌ها که به روال قبل با هماهنگ کنندگی اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد، در خصوص ایده‌های مطرح‌شده از سوی طرف‌ها از جمله ایده‌های ارائه شده از سوی جمهوری اسلامی ایران که هفته جاری به طرف مقابل ارایه شد، بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تأکید مجدد بر عزم و اراده جمهوری اسلامی ایران بر دستیابی به یک توافق پایدار که ضامن حقوق و پاسدار منافع ملت ایران باشد، ابراز امیدواری کرد طرف‌های مقابل نیز با اتخاذ تصمیمات لازم و تمرکز جدی بر حل مسائل باقی‌مانده، شرایط را برای پیشبرد موثر گفتگو‌ها فراهم نمایند.

در این میان، نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در پیامی خبر داد که برای ازسرگیری این مذاکرات میان ایران و قدرت‌های جهانی راهی وین شده است.

از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که تغییرات یک هفته آینده، در ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو بی‌تاثیر نبوده است. فعالان بازار عنوان می‌کنند که این موضوع، بازار‌ها را وارد فاز جدیدی از رکود کرده است.

بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل 1401 کاهش 2 میلیون تومانی را تجربه کرده و به 441 میلیون تومان رسیده است. مدل 1400 این خودرو نیز با افت 2 میلیون تومانی با قیمت 422 میلیون تومان معامله شده است و مدل 1399 این خودرو نیز از 414 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 412 میلیون تومان رسیده است.

دناپلاس دنده‌ای توربو مدل 1401 نیز از 495 میلیون تومان به 490 میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس اتوماتیک توربو مدل 1401 نیز 3 میلیون تومان ارزان شده و در حال حاضر 505 میلیون تومان قیمت خورده است.

خودرو‌های کوییک نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که کوییک دنده‌ای R مدل 1401 از 222 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 217 میلیون تومان رسیده است.

سوگلی ایران خودرو ارزان شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟