فرصت دوباره برای رتبه‌بندی بخشی از معلمان

تمام معلمانی که از تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ به بعد حداقل یک‌سال از تایید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه‌بندی آنان دارای وضعیت‌: "عدم احراز رتبه/ فاقد رتبه" است، مشمول ارزیابی مجدد شدند.
فرصت دوباره برای رتبه‌بندی بخشی از معلمان

به گزارش پارسینه به نقل از تسنیم، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای درباره ‌ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار گرفته‌اند، منتشر کرد.

«پیرو بخشنامه مورخ 23 خرداد 1403 در اجرای ماده 5 آئین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان (موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که پس از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرار گرفته‌اند) و با لحاظ کردن شرایط زیر در فرآیند بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار می‌گیرند‌.

دیگران چه می خوانند:

 

1. مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یکسال پس از تایید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیات ممیزه می‌باشد‌.

 

2. تمام مشمولانی که از تاریخ 1 خرداد 1403 به بعد حداقل یک‌سال از تایید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه‌بندی آنان دارای وضعیت‌: "عدم احراز رتبه/ فاقد رتبه" است، مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده 5 آئین‌نامه می‌باشند‌.

 

3. مالک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه‌بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه my.medu.ir می‌باشد، لذا در صورتی که فرآیند رسیدگی به پرونده افراد به اتمام رسیده و مورد تایید نهایی هیات ممیزه قرار گرفته است (‌مطابق بند 1) مشمول ارزیابی مجدد می‌شوند‌.

4. مشمولان ماده مذکور صرفاً افرادی می‌باشند که در وضعیت شاغل باشند‌.

 

5. جهت بارگذاری مدارک و مستندات؛ تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت می‌بایست منتهی به تاریخ پایان مهلت یک‌ساله باشد و تاریخ‌های پس از آن مورد پذیرش نمی‌باشد. (به عنوان مثال فردی که در مورخ یکم تیر ماه 1403 مهلت یک‌ساله تکمیل شده است مدارک تا قبل از این تاریخ معتبر می‌باشد)

6. زمان شروع بارگذاری مدارک از تاریخ ورود به سامانه به مدت یکماه می‌باشد. مدت زمان پیش‌بینی شده قابل تمدید نمی‌باشد.

7. راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است‌. با عنایت به اینکه پس از مدت زمان ذکر‌شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد توصیه می‌شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای مورد نظر، شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند‌.

8. افرادی که قبل از یکم خرداد 1403 مهلت یک‌ساله آنها به پایان رسیده بود و مشمول ارزیابی مجدد شده‌اند با توجه به نزدیک‌شدن به پایان مهلت یکماه می‌بایست حداکثر تا تاریخ 20 تیر ماه 1403 نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام نمایند. در غیر اینصورت مطابق مقررات مهلت یکماه آنان به پایان خواهد رسید‌.

9. مسئولیت اطلاع‌رسانی به‌موقع، دقیق و جامع به مشمولان برعهده مدیران کل استان‌ها می‌باشد، لذا انتظار می‌رود تدابیر و راهکارهای مناسب جهت آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخاذ گردد.»

فرصت دوباره برای رتبه‌بندی بخشی از معلمان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟